Prevence

Harmonizace důležitých orgánů, předcházení zdravotním potížím

Současná doba a život v ní příliš nefandí dobrému stavu naší imunity, dochází k celkovému přetěžování organismu. Každodenním neviditelným nepřítelem je např. elektrosmog, difuzní záření, toxická strava, chemická zátěž, bakterie, viry, plísně, parazité.

Naším cílem není s těmito zátěžemi bojovat, ale podpořit vlastní přirozenou imunitu a tím škodlivé látky přirozeně eliminovat. Pomůžeme Vám energeticky stabilizovat životně důležité systémy Vašeho těla.

Očkování dětí

Příprava na očkování a posílení obrany organismu proti případným negativním vlivům

Maminky mají často dilema, jak naložit s očkováním svých dětí. Řeší, kdy očkovat a nechtějí zbytečně zatěžovat organismus svých dětí škodlivými látkami. Mají strach z následků a nežádoucích účinků, zároveň se ale často bojí neočkovat vůbec.

Pomůžeme Vám již před očkováním Vaše děťátko na tuto situaci připravit, zmírnit případné nežádoucí účinky a pomoci Vám v nelehkém rozhodování.

Co mi škodí

Potravinové intolerance

Co tělo, to originál. Každému z nás vyhovuje jiné stravování. Někdy tušíme, že určité potraviny nám nedělají dobře, ale s jistotou to nevíme. Ze začátku se to může projevovat "jen" nadměrnou únavou, bolestmi hlavy, ekzémy, častější nemocností nebo pocitem nafouklého břicha. Je dobré vědět, co nám škodí a upravit podle toho svůj jídelníček, předcházíme tím větším zdravotním problémům.

V naší ordinaci Vás můžeme na všechny potravinové intolerance otestovat.

PSYCH-K®

Postoupili jsme o další krok

Psych K je metoda, která umožňuje rychle a jemně změnit podvědomá přesvědčení a programy našeho myšlení. V našich životech umí nastartovat pozitivní změny. Je to jakási psychologická kineziologie, neboť používá svalových testů pro komunikaci s podvědomím a nadvědomím. Původně nastavená přesvědčení nás mohou limitovat ve vyjádření našeho plného potenciálu.

Rob Williams, autor metody, říká: "Jsem jedním z prvních PSYCH-K® facilitátorů v České republice. Tuto metodu propaguje i slavný "spirituální biolog", průkopník epigenetiky a autor populární knihy Biologie víry, Dr. Bruce H. Lipton."